Głęboka mądrość prawdziwego przebudzenia

2016/06/30

„Głęboka mądrość jest dostępna wtedy gdy puszczamy przywiązanie do przekonań umysłu i wzorców ciała; natomiast uwalniająca miłość jest nieskończonym objęciem całej ludzkiej sytuacji. Dosłownie, wlewamy siebie w życie jako akt miłości. Taka miłość ma moc zbawienia tego wszystkiego co wydaje się złamane, oddzielone i zranione. Wyzwalająca miłość nie jest czymś co może być skonstruowane przez ego. Przychodzi ona jako dar i łaska dana nam gdy zaczynamy otwierać swoje serce w uczciwy i bliski sobie sposób do ukrytej miłości, która płynie poprzez całe istnienie.

  

Przebudzenie się do wybawiającej miłości ma moc zmiany całej naszej relacji do życia. Wtedy rozumiemy, że każdy z nas jest ekspresją miłości, która ma moc uwolnienia, lub zbawienia wszystkiego co złamane lub w konflikcie. Poprzez wyzwalającą miłość ucieleśniamy i wyrażamy głęboką mądrość prawdziwego przebudzenia.

Ta miłość jest nie tylko do przyjmowania, ale też do ucieleśnienia i ofiarowania jej światu dla dobra wszystkich żyjących istnień."

  

Adyashanti

Please reload

Witajcie jak zawsze serdecznie,

2019/12/27

Dla mnie sprawa jest prosta - jesteśmy tu po to aby istota ludzka stała się Istotą Ludzką!!

2019/06/05

No, miałam pisać o przedwiośniu a skończyło się na seksualności …

2019/03/06

Ten rok był dla mnie pełen eksperymentów ….

2018/12/25

1/5
Please reload

Ostatnie Wpisy
Please reload

Archiwum
Please reload

© 2013 - 2020 Kama Korytowska

Ta strona używa cookie i innych technologii.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,

zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.