top of page

Głęboka mądrość prawdziwego przebudzenia

„Głęboka mądrość jest dostępna wtedy gdy puszczamy przywiązanie do przekonań umysłu i wzorców ciała; natomiast uwalniająca miłość jest nieskończonym objęciem całej ludzkiej sytuacji. Dosłownie, wlewamy siebie w życie jako akt miłości. Taka miłość ma moc zbawienia tego wszystkiego co wydaje się złamane, oddzielone i zranione. Wyzwalająca miłość nie jest czymś co może być skonstruowane przez ego. Przychodzi ona jako dar i łaska dana nam gdy zaczynamy otwierać swoje serce w uczciwy i bliski sobie sposób do ukrytej miłości, która płynie poprzez całe istnienie.

Przebudzenie się do wybawiającej miłości ma moc zmiany całej naszej relacji do życia. Wtedy rozumiemy, że każdy z nas jest ekspresją miłości, która ma moc uwolnienia, lub zbawienia wszystkiego co złamane lub w konflikcie. Poprzez wyzwalającą miłość ucieleśniamy i wyrażamy głęboką mądrość prawdziwego przebudzenia.

Ta miłość jest nie tylko do przyjmowania, ale też do ucieleśnienia i ofiarowania jej światu dla dobra wszystkich żyjących istnień."

Adyashanti


Ostatnie Wpisy
Archiwum
bottom of page