Miłość ma swoją własną ostrość; nie daje miejsca na nonsensy...

2016/12/31

Witajcie serdecznie.

  

I znowu jesteśmy w ciemnym czasie roku, a w nim światła choinek, przesilenie zimowe, koniec i początek roku. Pamiętam jak mój nauczyciel Adam zapraszał mnie do otworzenia się na Ciemność i przyjęcia jej pełnym sercem.

  

Życzę też Wam Spotkania/Spotkań ze Sobą z tym kim naprawdę jesteście - na teraz i na resztę tego pięknego, trudnego, tajemniczego wydarzenia, które nazywamy Życiem.

Kama

  

  

  

"Miłość ma swoją własną ostrość; nie daje miejsca na nonsensy. Musimy mieć głęboką spójność i szczerość w naszych sercach – aby być kompletnie widocznym dla samych siebie, aby kompletnie wyjść z ukrycia przed sobą.

  

Życie cechuje przemijalność. Drugą jego cechą są wydarzenia, o których nie mieliśmy pojęcia, że mogą się wydarzyć. W takich chwilach gdzie życie pojawiło się inaczej niż oczekiwaliśmy – czasami w pięknie, czasami w tragedii – te chwie wymagają mocnego serca, żywotnego serca, które powie życiu tak, które obejmuje całość życia, i na warunkach stawianych przez życie.

A to wymaga kontaktu z kim naprawdę jesteśmy ponieważ to właśnie życie istnieje w tym kim naprawdę jesteśmy, a nie odwrotnie.

  

Obszar relacji jest jednym z największych obszarów, które spotkamy w życiu, aby powiedzieć kompletnie tak, temu co nadchodzi i odchodzi, jego pięknu i tragedii, i  wszystkim jego połączeniom.

  

To wszystko jest wymagane, aby żyć iluminowanym życiem. 

To wszystko wymaga niezależnego serca.” 

Adyashanti

Please reload

Witajcie jak zawsze serdecznie,

2019/12/27

Dla mnie sprawa jest prosta - jesteśmy tu po to aby istota ludzka stała się Istotą Ludzką!!

2019/06/05

No, miałam pisać o przedwiośniu a skończyło się na seksualności …

2019/03/06

Ten rok był dla mnie pełen eksperymentów ….

2018/12/25

1/5
Please reload

Ostatnie Wpisy
Please reload

Archiwum
Please reload

© 2013 - 2020 Kama Korytowska

Ta strona używa cookie i innych technologii.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,

zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.