top of page

Witajcie serdecznie w jeszcze ostatnich dniach Nowego Roku


W tym nowym ruchu, mamy kilka nowych propozycji, ale zacznę od pięknego cytatu Adyashantiego, który też pisze o prawdziwej autonomii.

W moim doświadczeniu ustawienia Intencji zawsze służyły właśnie temu i dokładnie tak jak on pisze.

Prawdziwa autonomia (Adyashanti)

"Istnieje inny ruch świadomości, który nie jest tak naprawdę wybudzeniem się z bycia człowiekiem, wybudzeniem się z czasu i przestrzeni, wybudzeniem się z indywidualnej tożsamości. Ten ruch jest prawie przeciwieństwem tego; tutaj świadomość zanurza się w formę i odkrywa swoją prawdziwą autonomię.

Oznacza to „stanięcie w swoich własnych butach”, czyli zamieszkanie swojego własnego życia. Ucieleśnienie swojego bycia człowiekiem w taki sposób, że nie jesteśmy oddzieleni; ale raczej, że świadomość zamieszkuje ludzkie życie w bardzo świadomy sposób. Z tym przychodzi pewna specyficzna autonomia; to jest pozwolenie życiu kwitnąć w kompletnie unikalny sposób, w sposób jakiego jeszcze nie było.

Wtedy nie jesteśmy wynikiem całej linii innych, którzy byli przed nami. Nie jesteśmy naturalnym przedłużeniem tego co było. Raczej stajemy się ucieleśnieniem radykalnego oderwania się od przeszłości, czegoś niezwykle unikalnego i bardzo dynamicznego."

W moim doświadczeniu, najpierw „musimy” się wybudzić (z konceptu i utożsamienia się z konceptem „Ja”), żeby potem jako ta „wolność” od konceptu zanurzyć

się, odkrywać i żyć jako ta unikalna indywidualność.

pozdrawiam z serca,

Kama


Ostatnie Wpisy
Archiwum
bottom of page