Wdech … wydech … wdech … wydech …

2018/09/29

 

 

Witajcie serdecznie - zauważam, że pisanie newsletterów ma swój własny rytm i od czasu do czasu jest przerwa - okres wydechu raczej niż wdechu i okres bardziej „cichej” pracy i kontaktu z Wami. Jedynym warunkiem jest zaufanie :)

  

Wdech … wydech … wdech … wydech …

  

Czuję się z Wami bardziej blisko w tych newsletterach (nie jest to takie „publiczne”). Mój nauczyciel Adam mówi, że po jakimś większym otwarciu/ekspansji inteligentnie jest założyć, że będzie reakcja „equal and opposite” (odwrotna i wprost proporcjonalna do wcześniejszego otwarcia). Ja też tego doświadczam, po wielkim otwarciu w marcu i kilku miesiącach aktywności, zakupu ziemi i domku z kamienia, lekkości itp. jest teraz czas kiedy ból, niepewność, strach itp wypływają żeby z nimi tez się spotkać, uszanować, ukochać … czasem się udaje, a czasem jestem w opozycji lub strachu przed tym … nie ma jak tego obejść.

  

Wielkie ciało człowieczeństwa budzi się do siebie - do swojej nieograniczoności i do tego co ograniczone i bardzo ludzkie; a my jesteśmy tego cząstką ...

  

Nadchodzą nowe propozycje w nowym roku - zapraszam  po dwuletniej przerwie starych przyjaciół z Zachodu (świetnych nauczycieli) i nowych przyjaciół  (też świetnych nauczycieli) - to jest dopiero w stadium wstępnym, niemniej mały zwiastun :)

  

Jak zawsze dzielę się z Wami krótkim tekstem, znów Adyashantiego na temat wyklarowania CO JEST DLA CIEBIE NAJWAŻNIEJSZE W ŻYCIU:

  

"Wyklarowanie aspiracji to dokładne wiedzenie co najbardziej w życiu cenisz - nie w sensie wartości moralnych, ale w sensie co jest dla ciebie najważniejsze. Nie zakładaj, że wiesz co jest dla ciebie najważniejsze, czy też czym jest twoja najwyższa aspiracja. Zanurz się głęboko do wnętrza, kontempluj. Nie pozwól aby ktokolwiek definiował to dla ciebie.

  

Jest to tak ważne ponieważ życie wykłada się wzdłuż linii tego co najbardziej cenisz. Rzadko kto uważa Prawdę lub Rzeczywistość jako głębokie wartości. Myślą, że  cenią Prawdę, ale ich działania nie są tego odzwierciedleniem. Większość ludzi ma w sobie opozycyjne wartości, które manifestują się jako wewnętrzne i zewnętrzne konflikty. Więc tylko dlatego, że myślisz, że coś jest twoją najgłębszą wartością nie znaczy, że tak faktyczne jest. 

  

Poprzez głęboką kontemplację i klaryfikację tego co najbardziej cenisz i do czego aspirujesz, staniesz się bardziej spójna, klarowna i pewna swojego kierunku.

  

Z czasem jak twoje urzeczywistnienie i duchowa dojrzałość pogłębiają się, zauważysz, że niektóre aspekty twojej aspiracji pozostają mocno osadzone podczas kiedy inne ewoluują odzwierciedlając co jest istotne dla  twojego obecnego poziomu wglądu. Poprzez refleksję i klaryfikację spraw istotnych dla twojego obecnego poziomu zrozumienia, pozostajesz w najbardziej bieżącym i dynamicznym miejscu twojego życia.”

  

pozdrawiam z serca,

Kama

Please reload

Witajcie jak zawsze serdecznie,

2019/12/27

Dla mnie sprawa jest prosta - jesteśmy tu po to aby istota ludzka stała się Istotą Ludzką!!

2019/06/05

No, miałam pisać o przedwiośniu a skończyło się na seksualności …

2019/03/06

Ten rok był dla mnie pełen eksperymentów ….

2018/12/25

1/5
Please reload

Ostatnie Wpisy
Please reload

Archiwum
Please reload

© 2013 - 2020 Kama Korytowska

Ta strona używa cookie i innych technologii.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,

zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.