top of page

Kama Korytowska

W dzieciństwie i młodości „zawodowo” pływałam, uprawiałam lekką atletykę, chodziłam do szkoły muzycznej, a potem było kilka lat rock-and-rolla, w czasie których zrobiłam studia z literatury angielskiej. Mieszkałam przez rok w Szwecji i przed dwadzieścia kilka lat w Angli, gdzie urodziłam dwie córki; pracowałam jako superwizorka języka i literatury polskiej na Uniwersytecie w Cambridge.

 

Studiowałam psychoterapię psychoanalityczną, masaż psychodynamiczny, refleksologię, chodziłam na indywidualną psychoterapię jungowską, psychoterapię ciała, terapię czaszkowo-krzyżową, procesu narodzin; latałam do Stanów ucząc się nieznanego wtedy w Europie BodyMind Centering; skończyłam i zostałam trenerką angielskiego Instytutu Terapi Pracy z Ciałem i Ruchem (w tym BodyMind Centering, Ruch Autentyczny i Psychologię Somatyczną). Zrobiłam kurs Terapii Traumy Somatycznej z Babette Rothchild.

 

Tańczyłam Contact Improvisation, Ruch Autentyczny oraz pracowałam z Helen Poynor, nauczycielką ruchu w naturalnych środowiskach (lasach, plażach, morzu, urwiskach).

Po wielu latach intensywnego tańca na dwóch kontynentach, zostałam przyjęta na szkolenie dla nauczycieli 5 Rytmów w Stanach; zrezygnowałam, bo pisane było mi coś innego. Malowałam Free Expression Art.

 

Uczyłam się od 1994 roku ustawień systemowych u Berta Hellingera a potem u Franza Rupperta ustawień Intencji, które do tej pory prowadzę.

 

To wiele, wiele tysięcy godzin warsztatów, szkoleń i sesji.

Jestem wdzięczna, bo dzięki między innymi temu jestem tutaj, gdzie jestem.

 

Przez kilka lat uczyłam się, a potem asystowałam w Tantrze, The Art of Being, Alana Lowena, który pracuje na bazie Obecności w dziedzinie seksualności i rozwoju osobistego.

 

Zostałam uczennicą Sogyala Rinpoche, mistrza tybetańskiego Dzogczenu a potem uczennicą Prema Rawhata, z jego przekazem Pokoju, który zamieszkuje w sercu każdego człowieka.

Przez wielu lat byłam uczennicą Adama Bradpieca, który bez rozgłosu prowadzi Grupy Przebudzenia na terenie Europy Zachodniej. Obecnie moją nauczycielką jest współczesna dakini, mistrzyni czystej tantry i współczesnego przebudzenia (patrz: O tantrze i seksie w zakładce Poruszenia).

 

Kocham to co robię i jest dla mnie przywilejem, że mogę dzielić się szerokim i głębokim przekazem doświadczeń całego mojego życia.

 

bottom of page